Apie mus

Filmavimo paslaugos - Apie mus

Esame šiuolaikiška, inovatyvi komanda, siekianti maksimalaus rezultato. Didžiuojamės ilgamete vaizdo reklamos kūrimo patirtimi. Atsižvelgdami į klientų poreikius, paslaugas teikiame visoje Europoje. Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Padedame įgyvendinti beprotiškiausius sumanymus, siekti verslo ir asmeninių tikslų ir užburti Jums aktualią auditoriją. Vaizdo bei muzikinių klipų gamyba ir montavimas, televizijos ir „YouTube“ reklama, renginių filmavimas, filmavimas iš oro bei panoraminiai 360 laipsnių vaizdo įrašai, kino filmų kūrimas – mūsų komandos kasdienybė ir stiprybė. Vykdome individualius užsakymus. Užpildykite kontaktinę formą ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią ir optimaliausią sprendimą.

filmavimo paslaugos - Misija

Misija

Inicijuoti ir įgyvendinti unikalius kūrybinius sprendimus. Kelti novatoriškas idėjas. Suteikti žiūrovams naujų patirčių, viršyti klientų lūkesčius. Nuolat tobulėti ir gerinti multimedijos paslaugų kokybę bei darbo sąlygas komandai. Užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą ir skatinti reklamos ir kino pramonės augimą.

filmavimo paslaugos - Vizija

Vizija

Tvirta partnerystė su ambicingais užsakovais. Lyderystė kino ir televizijos pramonėje Lietuvoje bei užsienyje. Abipusis pasitikėjimas tarp komandos ir klientų. Profesionalus, atsakingas požiūris ir nuolatinis kokybės tobulinimas.

Filmavimo paslaugos - Tikslai

Tikslai

Bendradarbiauti su siekiančiais aukščiausių tikslų. Kurti, įgyvendinti ir populiarinti drąsiausias idėjas ir žengti kartu su naujausiomis technologijomis. Ieškoti naujų formų ir priemonių sukurti tikslingam ryšiui su auditorija ir sukelti emocijas bei ilgalaikį įspūdį. Kurti reklamą ir muzikinius vaizdo klipus didžiausioms kompanijoms ir transliuoti pasaulinei auditorijai. Nuolat gerinti paslaugų kokybę.